Αν έχετε φίλο μην χάνετε χρόνο παντρευτείτε τον γιατί οι ανύπαρκτες σχέσεις οδηγούν σε γάμο μεταξύ φίλων όπου είναι το μείον για τους Ιάπωνες σήμερα. Αυτός είναι και ο λόγος που στη χώρα του ανατέλλοντος ηλίου λόγω της υπογεννητικότητας.
Αν έχετε φίλο μην χάνετε χρόνο παντρευτείτε τον
Aναμένεται στα επόμενα χρόνια δραματική μείωση του πληθυσμού της. Το γεγονός αυτό δημιούργησε το νέο φαινόμενο που ονομάστηκε “Kousai zero Nichikou”. Δηλαδή παντρειά χωρίς ραντεβού. Αναμένουμε τα σχόλια σας να μας πείτε όσοι θέλετε για το αν ποτέ έτυχε κάτι με έναν από τους φίλους σας. Δεν χρειάζεται να αναφέρετε ονόματα ή οτιδήποτε άλλο.
Δε το είχα ποτέ σκεφτεί αυτό αλλά είναι πολύ λογικό. Σε ένα γάμο πρέπει να υπάρχει αγάπη ,σεβασμος , πίστη και άλλα ,όπως σε μια καλή φιλία. Στο γάμο με έρωτα τις πιο πολλές φορές αυτά χάνονται. Είναι ποικίλης ύλης η ιστοσελίδα σας! Συγχαρητήρια!